Svatební a reportážní fotograf Stanislav Pečenka
© profifotostanda 2014
Služby Galerie Kontakt

Co nabízím...

Máte zájem o fotografování a nevíte, jak na to? Stačí vytočit telefonní číslo 724 169 567 nebo napsat na E-mail (rak217@gmail.com) a můžeme spolu začít tvořit fotografie podle Vašeho přání.

Svatební fotografie

Všichni se shodneme na tom, že svatební den je pro nás všechny jedním z nejdůležitějších a zároveň nejkrásnějších dnů v našem životě. Toto je něco, co mám během celé práce na paměti a díky čemu se mi daří dělat fotografie, po jejichž shlédnutí, na Vás i po letech opět dýchne radost a sláva Vašeho velkého dne. Pilířem mé práce pak jsou profesionalita a flexibilita, které Vám zaručí, že výsledkem bude krásná, neblednoucí vzpomínka na Váš vstup do manželství. Moje práce se vyznačuje specifickou úpravou fotografií s důrazem na sytost barev, kontrast a celkový dojem důležitého momentu. Pokud takové fotografie chcete, jste na správné adrese.

Lidé

Chcete portréty, nic není nemožné. Stačí zavolat, nebo napsat a můžeme začít spolu tvořit. Miluji svoji práci a věřte, že se to promítne i do fotografií, které budeme spolu vytvářet v exteriéru, na zámku, v lese nebo prostě kde nás to napadne.

Společenské foto

Máte zájem o nafocení společenských akcí – firemních večírků – oslav výročí - velkých událostí? Jsem tu pro Vás, stačí zavolat, nebo napsat.

Rodina a děti

Chcete nafotit svoje děti a nechcete cestovat za fotografem? Není problém, rád přijedu za Vámi nebo Vámi vytipované místo. Přivezu vybavení a nafotíme fotografie v přirozeném prostředí. Je krásně, pojďme do přírody a udělejme přirozenou fotografii...

Děti a škola

Chcete mít památku na první školní den, společnou fotografii dětí na závěr školního roku nebo k různým důležitým událostem? Není nic jednoduššího než zavolat a uděláme fotografie na které se budou rodiče, ale i děti dívat po mnoha letech.

Dokumentární fotografie

Chcete zdokumentovat svou oblast podníkání, svou firmu, výrobky nebo výrobní procesy?
Služby